Vánoční trhy a jarmarky v roce 2018

Minula stříbrná neděle a letošní vánoční jarmarky jsou za námi. Všechna ta hektická práce, příprava zboží na vánoční trhy, vaření našich sirupů, plnění lahviček, stříhání a polepování etiketami, balení zboží, to vše najednou skončilo.

Báječná atmosféra Vánočního jarmarku v Josefově

Navštívili jsme s našimi sirupy řadu míst v okolí a potkali se s řadou lidí, s jejich problémy a osudy Setkali jsme se s lidmi, kteří chtěli třeba jen obdarovat své blízké a náš sirup se jim zdál jako dobrý vánoční dárek. Popovídali jsme si i s lidmi, kteří se vracejí a každoročně se zásobí na zimu naším zbožím.

Stříbrná neděle na adventních trzích v Chrudimi přivítala obrovské množství návštěvníků

Během letošního listopadu a prosince jsme byli na vánočních trzích v Náchodě, Hronově, Hradci Králové, Ratibořicích, Heřmanově Městci, Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové nad Labem, Josefově a nakonec v Chrudimi. Většina lidí, které jsme potkali, byla milých, příjemných a pozitivně naladěných. To mi udělalo velikou radost a potvrdilo mi, že naše cesta je správná. Dodalo mi to další elán a energii do další práce.

Škoda jen, že nás nyní čeká dlouhá zima, kdy se na téměř žádnou akci nedostaneme. Již nyní čekáme netrpělivě na Masopust v Josefově, který bude asi první větší akcí v roce 2019, kam se budeme moci vydat.

Adventní trhy v Čechách se již začínají měnit v lákavou podívanou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *