Vánoční trhy v roce 2019

posted in: Co se u nás děje | 1

Přiblížil se čas adventu a s ním i pomalu začínají vánoční a adventní trhy. V tomto článku je malé shrnutí toho, kde nás až do vánoc najdete…

Vánoční trhy začínají v Kuksu

Jako každý rok začínají vánoční trhy u Hospitalu Kuks. My jsme se sem dostali s našimi sirupy poprvé a jsme rádi, že se naše výrobky neztratí ani v konkurenci více než 130 pečlivě vybraných výrobců téměř z celé České republiky a my zde můžeme reprezentovat náš region – Kladské pomezí.

První víkend trhů je již dokonce za námi. Bylo nádherné teplé počasí, které jsme si náležitě užili. Náš stánek jste mohli najít přímo u mostu před restaurací Baroque a někde v těchto místech nás naleznete i o víkendu 23./24. listopadu 2019.

Na vánoční trhy do Hradce Králové

Poslední listopadový a první adventní víkend nás najdete v metropoli našeho kraje – v Hradci Králové. Loni jsme byli v Novém Adalbertinu na Velkém náměstí a řada zájemců o naše sirupy nás zde schované ve druhém patře nenašla. Řada lidí nás také hledala na trzích v muzeu. Po troše váhání jsme se tedy rozhodli přihlásit na oba hradecké trhy. Najdete nás tak nejen v Novém Adalbertinu, ale i v muzeu. Trhy jsou již od pátku 29.11.2019 (Nové Adalbertinum již od 12:00, muzeum od 15:00)  a končí v neděli v 16:00 na obou místech. O přesném umístění našeho stánku vás budeme informovat na našich facebookových stránkách.A kdo nebude mít cestu do Hradce Králové, může si naše sirupy zakoupit na vánoční výstavě v domku Aloise Jiráska v Hronově. Na této výstavě najdete pouze výrobky místních tvůrců…

Druhá adventní neděle již tradičně v Ratibořicích

Další víkend bude patřit již tradičně Ratibořicím. Jako obvykle najdete malý jarmark v budově mandlu. Sem jezdíme rádi, atmosféra je příjemná, Ratibořice dýchají vánoční atmosférou, připraven je i vánoční program ve mlýně a kuželníku i slavnostně vyzdobený zámek. Udělejte si výlet do Babiččina údolí a zastavte se za námi na mandlu. Budeme zde po oba víkendové dny.

Třetí adventní víkend bude náročný a rozlítaný

Další adventní víkend bude hodně rozmanitý a rozlítaný. Již v pátek 13.12.2019 se objevíme v Hankově domě ve Dvoře Králové nad Labem. Sem se tradičně velmi těšíme, neboť organizátoři mají připraven krásný a různorodý vánoční program.O víkendu nás pak již čeká řada akcí: adventní trh v Bastionu v Josefově a krásná akce v muzeu v Chrudimi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *