O nás

Jsme malá rodinná firma z města Červený Kostelec v oblasti zvané Kladské pomezí. Tato oblast daleko od průmyslových částí České Republiky je plná nezničené přírody, kvetoucích luk i hlubokých lesů. To vše doplňuje čisté ovzduší a hodně slunečního svitu, které léčivé byliny milují, přestože se u nás musí přizpůsobit mnohdy i drsnému klimatu.

Všechny rostliny buď pěstujeme na naší velké bylinkové zahradě nebo sbíráme jedině na čistých místech, ručně, vybíráme pouze rostliny nejlepší kvality. Klademe důraz na kvalitu a chuť našich produktů.

Naše sirupy, které vyrábíme podle receptur našich předků, obsahují pouze přírodní suroviny.

Kontakt:

Ing. Martina Hloušková

Vyšehradská 1286

549 41 Červený Kostelec

tel.: 776 038 573

email: m.voltrova@email.cz

5 komentářů u „O nás“

  1. VeVelichovkách jsem poznala tuto rodinnou firmu blíže – koupila jsem si sirup Zlatobýl a během jednoho dne vycucala. Je velmi lahodný, chutný a zdravý. Vážená rodinna firmo, velmi si cením Vaší práce a lásky k bylinkám.

    1. Děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že Vám sirup chutnal. Zlatobýl je bylinka, která je trochu v pozadí, přitom má řadu příznivých vlastností na lidský organismus a sirup ze zlatobýlu navíc výbornou chuť.

  2. Mnohokrát Vám děkuji za výborné sirupy. Zvláště pak děkuji za velmi milé a vstřícné vyřízení doručení. Ať se Vám daří a ještě jednou děkuji.

    1. Děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že Vám sirupy chutnaly. Přejeme hodně zdraví v této nelehké době.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

… zdraví, které chutná