Kde nás najdete v březnu?

posted in: Co se u nás děje, Uncategorized | 0

Březen je měsícem, kdy pomalu odchází zima a objevují se první známky jara. Je to měsíc, kdy se náš organismus náchylný k nachlazení, venku řádí obvykle chřipková epidemie. V březnu je tak velmi vhodné posilovat imunitní systém.

Letos je chřipková epidemie tak trochu v pozadí koronaviru. Média plná zpráv o novém typu viru, který se postupně rozšířil z Číny do celého světa naši klasickou chřipku zcela převálcovala. Pro všechny virové infekce však platí to samé – důležitá je podpora imunity, zdravý životní styl – pohyb a zdravé stravování s dostatkem ovoce a zeleniny. Vhodné suroviny najdete na farmářských trzích, jejichž sezóna právě začíná…

29.2.2020 První farmářské trhy v OC Futurum

Tyto trhy jsou již za námi a my děkujeme všem příznivcům za návštěvu našeho stánku v tomto hradeckém obchodním centru. V letošním roce jsou trhy pouze do 16 hodin, tak na to pamatujte. Další se zde uskuteční na konci dubna, poslední srpnový víkend a v polovině října.

7.3.2020 Farmářské trhy u OC Atrium

První farmářské trhy v ulici Letců u OC Atrium v Hradci Králové se uskuteční 7.3.2020. Návštěvníky zde čeká bohatý výběr mléčných výrobků, vajec, uzenin, ovoce a zeleniny a dalších zdravotně prospěšných produktů – mezi jinými i naše bylinné sirupy. Trhy se zde konají od 8 do 12 hodin. Rozpis trhů najdete na plakátě, naši účast ale sledujte na facebooku, nebýváme zde vždy.

14.3.2020 Veletrh Infotour a Cykloturistika

Jako každý rok se i letos v Aldisu v Hradci Králové koná veletrh cestovního ruchu Infotour a Cykloturistika. V sobotu se zde vždy konají farmářské trhy, na nichž naleznete spíše než klasickou nabídku zeleniny apod. právě různé zdraví prospěšné potraviny. My se sem samozřejmě chystáme také a zveme vás nejen na nákup u našeho stánku, ale i na zajímavý doprovodný program.

21.-22.3.2020 Jarní flerjarmark Kreativ Litomyšl

Do Litomyšle se vždy těšíme a není tomu jinak ani letos v březnu. Na zámeckém návrší vás čeká bohatá nabídka ručních výrobků – od šperků a oblečení přes různé hračky, hrníčky a další keramiku až po ručně vyráběné potravinářské výrobky. Kreativ Litomyšl je záruka vysoké kvality všech prodejců, proto je pro nás čest, že můžeme být při tom i s našimi bylinnými sirupy. Tentokrát se sem chystáme na oba dva dny a doufáme, že tyto úžasné trhy nepřekazí žádná vyšší síla.

No a po tomto víkendu se již přiblíží Velikonoce. O velikonočních jarmarcích zase příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *