Stále jsme tu pro vás !

posted in: Co se u nás děje | 0

Život v celé Evropě se zastavil a nám všem se ze dne na den změnily naše životy. I za této situace jsme tu pro Vás s našimi bylinnými sirupy. Spouštíme akci 1 sirup zdarma.
Denně jsme konfrontováni se situací, kterou jsme nikdy nezažili a na kterou nejsme a ani nemůžeme být připraveni. Řešíme, zda nebudeme potřebovat zásobu potravin pro případ uzavření obchodů, hledáme, kde koupit nebo z čeho ušít roušky a bojíme se neviditelného společného nepřítele.

Za této situace však nesmíme zapomínat na náš imunitní systém. Právě přirozená obranyschopnost je nejvýznamnější zbraní každého z nás proti virové infekci. Nezapomínejme na to. Pravidelně spěme, zdravě se stravujme a zvyšme na nejvyšší možnou míru pobyt na čerstvém vzduchu. Tyto aktivity nikoho neohrozí a my si imunitní systém přirozeně posílíme.

Pro posílení imunity a případné zmírnění respiračních onemocnění Vám doporučuji mnohé léčivé rostliny a plody. Jednak je to rakytník řešetlákový – rostlina s plody obsahujícími snad nejvíce aktivních látek ze všeho ovoce rostoucího na středoevropském území, dále antioxidanty nabytá aronie.

Antivirové účinky má i řada dalších rostlin – ať již jitrocel, černý bez, lípa nebo smrk. Pokud trpíte suchým kašlem, je vhodné mít k dispozici sirup ze slézu, na záněty průdušek a plíce pomáhá zase divizna. A to je jen část léčivých rostlin, které mohou působit příznivě.

Každý je nyní pod zvýšeným vlivem stresu. Jsou tedy žádané i různé sirupy z rostlin s uklidňujícími účinky – meduňka, rozmarýn, levandule apod.

Náš prodej se bohužel s trhů, kde jsme se s vámi tak rádi potkávali, přesunul na eshop. Abychom vám v této nelehké situaci vyšli vstříc, nabízíme všem možnost uplatnění akce 1 sirup zdarma při nákupu nad 5 sirupů z naší nabídky. Mělo by to fungovat automaticky, pokud zadáte heslo „jaro2020„. Pokud vám to nepůjde, zadáme slevu ručně. Sleva bude platná po dobu omezení prodejních akcí, kde můžete naše sirupy koupit.

Děkujeme za přízeň a doufáme, že se brzy uvidíme na nějaké prodejní a kulturní akci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *