Kde nás najdete v do Velikonoc

Jaro se pomalu blíží, ale zima se stále nevzdává. Studený vítr, noční mrazíky a nesmělé paprsky prvního sluníčka. Tak obvykle vypadá počasí v březnu. Náš organismus je v této době náchylný hlavně na nachlazení a chřipky. Naše sirupy Vám mohou tyto studené měsíce zpříjemnit. A kde nás v nejbližší době najdete? 

Tuto sobotu (23.3.2019) nás najdete v Lysé nad Labem v rámci jarního veletrhu Jarní Zemědělec. Malí řemeslníci zde mají prostor v rámci koňského trhu, tak nás hledejte v těchto místech. Uvidíme, zda nám vystačí zboží na neděli, počítejte raději hlavně se sobotou.

Příští sobotu (30.3.2019) nás čekají první farmářské trhy v Hradci Králové. Najdete nás u OC Atrium celé sobotní dopoledne již od 8 hodin.

První dubnovou sobotu (6.4.2019) se konají již první velikonoční trhy. Tentokrát se jedná o trhy v budově Adalbertina v Hradci Králové.

O neděli 7.4.2019 zatím jednáme – jednou z možností budou trhy v Hronově, dále jsme pozváni na farmářský trh do Polska. Aktuální informace najdete na našem facebooku.

Poslední víkend před Velikonocemi budeme na trzích v partnerském městě Ząbkowice Śłąskie (13.4.2019) a v městečku Bardo (14.4.2019).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *